Waarom ben je bij WIN komen werken?
Ik wilde graag verder in de projectbeheersing en dat specifiek op infrastructurele projecten en tegelijk wil ik kennis opdoen van het agile werken, met name Kanban spreekt mij aan. Ik was dus echt op zoek naar de combinatie van deze twee werkvelden. En ik zag op de website dat de WINners werkzaam waren voor gevarieerde bedrijven en dat leek mij leuk!

Wat was je vorige baan?
Ik werkte hiervoor bij een aannemer, ik had dus al ervaring met infrastructurele projecten en daarin wilde ik mij verder ontwikkelen. Op deze plek was ik de trekker van de combinatie projectbeheersing en agile werken en had ik op een gegeven moment de behoefte mij verder te ontwikkelen. WIN was het enige bedrijf dat ik kon vinden waarbij ik deze combinatie aantrof.

Wat doe je nog meer?
Ik maak muziek! Ik ben trombonist in verschillende muziek gezelschappen. Veder sport ik graag, ik doen aan hardlopen en fitness.